VELKÝ VÝPRODEJ. Slevy až 70 % právě teď! Nakupovat
Fungujeme bez omezení se standardní dobou doručení
Bezkontaktní doručení pro tvoji maximální bezpečnost
Prodlužujeme lhůtu na vrácení zboží na 60 dní
Více informací

Hledáme nového finančního ředitele

Náš CFO Vašek se rozhodl posunout ve firmě dál a věnovat se Salesu, a my v Top4Sport potřebujeme, aby jeho místo na pozici šéfa finančního oddělení nezůstalo dlouho prázdné.

Je to práce plná výzev, excelovských tabulek, grafů a vedení našeho účetního týmu.

Pokud jsi (a nebo víš o někom, kdo je) pečlivý, komunikativní a nebojí se pracovat v mezinárodní rychle rostoucí společnosti, přečti si, co o pozici říká sám Vašek.

heldameCFO_1

„CFO by měl mít analytické myšlení, určitě být velmi pečlivý s citem pro detail. O samostatnosti se na této pozici netřeba ani zmiňovat, protože bude mít na starosti nejen sebe, ale celé naše účetní oddělení. Musí být dobrým lídrem, aby byl schopen vést a motivovat lidi.

Neměla by mu chybět lidskost. Nejsou důležité pouze znalosti a zkušenosti, ale i to, jak si sedneme osobnostně,” říká Vašek.

hledameCFO_2

„Nový CFO by měl být ztotožněn s hodnotami naší společnosti. Pohybujeme se ve sportovním odvětví, předkládáme sportovní výzvy. Inspirujeme kolegy, aby se k nám přidali, a vystoupili ze své komfortní zóny nejen ve sportu, ale i v životě. Nebojíme se jít příkladem. A nikdy nezapomeneme přidat i trochu zábavy.

V Top4Sport si všichni tykáme, pořádáme společné celofiremní akce občas si po práci jdeme společně zaběhat nebo sednout na pivo."

hledameCFO_3

Co může nová posila očekávat?

Odpovědnost za finanční řízení naší společnosti - tvořit finanční plány, rozpočty, forecasty.

Vést účetní tým, mít za odpovědnost vedení výkazů, finančního a daňového účetnictví a řízení cash-flow. Očekává se od ní znalost příslušné legislativy.

Připravovat pravidelný reporting, ekonomické podklady pro vedení a controlling.

Spolupracovat s bankami, státními orgány, auditory, daňovými poradci a v případě potřeby s našimi právníky.

Samozřejmě přijde do styku také s obchodem, mít alespoň základní přehled v oblasti e-commerce.

Strašákem pro ni by neměla být komunikace v anglickém jazyce.

hledameCFO_4

„Top4Sport je jedna z těch firem, kde se nikdy nenudíte a nikdy se nepřestanete učit. Každý má možnost něco změnit. A co je pro mě důležité, je tým. Týmový duch, který je otevřený a přátelský,” dodává Vašek.

Máš pocit, že čteš v článku o sobě a jsi to právě ty, kdo skvěle zastoupí Vaškovu pozici? Nebudeme ti lhát, laťka je nastavená hodně vysoko. Přijmi výzvu a pošli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn profil a přilož pár slov o sobě, proč právě ty jsi ideálním kandidátem, na adresu jobs@top4sport.com. Na stejné adrese ti rádi odpovíme i na další otázky.