Hledáme nového finančního ředitele

Náš CFO Vašek se rozhodl posunout ve firmě dál a věnovat se Salesu, a my v Top4Sport potřebujeme, aby jeho místo na pozici šéfa finančního oddělení nezůstalo dlouho prázdné.

Je to práce plná výzev, excelovských tabulek, grafů a vedení našeho účetního týmu.

Pokud jsi (a nebo víš o někom, kdo je) pečlivý, komunikativní a nebojí se pracovat v mezinárodní rychle rostoucí společnosti, přečti si, co o pozici říká sám Vašek.

heldameCFO_1

„CFO by měl mít analytické myšlení, určitě být velmi pečlivý s citem pro detail. O samostatnosti se na této pozici netřeba ani zmiňovat, protože bude mít na starosti nejen sebe, ale celé naše účetní oddělení. Musí být dobrým lídrem, aby byl schopen vést a motivovat lidi.

Neměla by mu chybět lidskost. Nejsou důležité pouze znalosti a zkušenosti, ale i to, jak si sedneme osobnostně,” říká Vašek.

hledameCFO_2

„Nový CFO by měl být ztotožněn s hodnotami naší společnosti. Pohybujeme se ve sportovním odvětví, předkládáme sportovní výzvy. Inspirujeme kolegy, aby se k nám přidali, a vystoupili ze své komfortní zóny nejen ve sportu, ale i v životě. Nebojíme se jít příkladem. A nikdy nezapomeneme přidat i trochu zábavy.

V Top4Sport si všichni tykáme, pořádáme společné celofiremní akce občas si po práci jdeme společně zaběhat nebo sednout na pivo."

hledameCFO_3

Co může nová posila očekávat?

Odpovědnost za finanční řízení naší společnosti - tvořit finanční plány, rozpočty, forecasty.

Vést účetní tým, mít za odpovědnost vedení výkazů, finančního a daňového účetnictví a řízení cash-flow. Očekává se od ní znalost příslušné legislativy.

Připravovat pravidelný reporting, ekonomické podklady pro vedení a controlling.

Spolupracovat s bankami, státními orgány, auditory, daňovými poradci a v případě potřeby s našimi právníky.

Samozřejmě přijde do styku také s obchodem, mít alespoň základní přehled v oblasti e-commerce.

Strašákem pro ni by neměla být komunikace v anglickém jazyce.

hledameCFO_4

„Top4Sport je jedna z těch firem, kde se nikdy nenudíte a nikdy se nepřestanete učit. Každý má možnost něco změnit. A co je pro mě důležité, je tým. Týmový duch, který je otevřený a přátelský,” dodává Vašek.

Máš pocit, že čteš v článku o sobě a jsi to právě ty, kdo skvěle zastoupí Vaškovu pozici? Nebudeme ti lhát, laťka je nastavená hodně vysoko. Přijmi výzvu a pošli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn profil a přilož pár slov o sobě, proč právě ty jsi ideálním kandidátem, na adresu jobs@top4sport.com. Na stejné adrese ti rádi odpovíme i na další otázky.